Izabela Toroniewicz

Scenograf i kostiumograf, ukończyła ASP w Warszawie, wydział Wzornictwa Przemysłowego i Katedrę scenografii. Współpracuje z teatrami w Polsce, ma zrealizowanych ponad 100 spektakli teatralnych w tym 30 w teatrach lalkowych. Zajmuje się również scenografią eventową i telewizyjną. Laureatka nagrody na  XXIII Opolskich Konfrontacjach Teatralnych – Klasyka  Polska za scenografię do spektaklu: „Dziady albo młodzi czarodzieje” wg. Adama Mickiewicza oraz Nagroda Ministra Kultury i Sztuki na „Inscenizacje Dzieł Polskich Romantyków” za scenografię do spektaklu: „Dziady albo młodzi czarodzieje”. Laur Dembowskiego – nagroda honorowa bielskiego oddziału ZASP za scenografię do spektaklu: „Niebezpieczne Związki” Christopher Hampton.


Agnieszka Papaj-Żołyńska

Absolwentka filologii rosyjskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała także w Instytucie im. A. Puszkina w Moskwie. Serce pozostawiła na Arbacie, chociaż od czterech lat sukcesywnie zakochuje się w Trójmieście. Tłumacz literatury rosyjskiej, specjalista ds. promocji i marketingu, copywriter. Z pasją zgłębia tajniki promocji w social media i projektowania stron w WordPressie. Ukończyła kurs „Własne wydawnictwo”, organizowany przez PR Education Beata Wawryniuk oraz Studium podyplomowe dla tłumaczy ustnych i pisemnych języka rosyjskiego. Fascynuje ją przede wszystkim literatura, a w szczególności słowiańska fantastyka. Uwielbia też kryminały retro, zwłaszcza te zza wschodniej granicy. Kocha wszystko, co jest napisane по-русски. Miłośniczka zamyślania się w miejscach publicznych.


Cezary Żołyński

Aktor, reżyser, ukończył Studium Nauczania Początkowego w Wałbrzychu oraz Państwową Wyższą Szkołę Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydział Lalkarski filia we Wrocławiu, dyplom reżysera teatru ZASP. Autor czterech książek dla dzieci. Współautor sztuki „Inne Kaczątko”, nagrodzonej w  XXI Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Realizator „Lata w teatrze” objętego programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, koordynowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Jako reżyser zrealizował ponad 40 spektakli dla dzieci. Również jest autorem piosenek. Od 1994 roku związany z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Gorzowie. Laureat plebiscytu publiczności „Pierścień Melpomeny 2005”. Fan STAR WARS.


Michał Żołyński

Aktor, lektor, cosplayer. Absolwent Wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, filia we Wrocławiu. Na deskach scenicznych od 2012 roku. Współpracował z Teatrem Cieszyńskim oraz Teatrem im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. W 2013 roku rozpoczął przygodę z Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Z tego właśnie powodu porzucił ukochany Dolny Śląsk dla szumu trójmiejskich fal.  Wie co to Snapchat, Instagram i Adobe Photoshop. Zna na pamięć imiona wszystkich superbohaterów Marvela i DC Comics. Posiada kostiumy połowy z nich. W wolnych chwilach pisze recenzje komiksów oraz działa charytatywnie w pomorskim oddziale organizacji Polish Garrison, zrzeszającej fanów Gwiezdnych Wojen.


GARAŻ WYOBRAŹNI to właśnie my!